PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentyści z WIL mają swój serwis internetowy

wildent.org.pl/szaft
13-10-2014, 10:43
Dentyści z WIL mają swój serwis internetowy Komisja Stomatologiczna WIL ma swój portal (fot. Fotolia/PTWP)
Po kilku miesiącach prac, pod adresem wildent.org.pl dostępna jest już strona internetowa Komisji Stomatologicznej Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.

- Strona ta nie będzie próbowała udowodnić, że Stomatologia jest Królową Nauk (choć oczywiście jest) ale będzie miała ambicje unaocznić wyraźną specyfikę naszego zawodu oraz to, że potrzeby stomatologów i ich pacjentów są niestety spychane na margines polityki zdrowotnej państwa. Mamy też nadzieję pokazać, że choć to ciężka profesja, to Stomatolodzy są ludźmi z fantazją i sporą dozą pozamedycznych pasji - pisze lek. dent. Andrzej Cisło, przewodniczący Komisji Stomatologicznej ORL WIL .

W serwisie znalazły się m.in.: indeks zmian prawnych, wiadomości z Izby oraz newsy branżowe, ogłoszenia czy dział poświęcony kształceniu podyplomowemu.

Zgodnie z decyzją Komisji Stomatologicznej z 4 października serwis w zakresie niektórych szczegółowych informacji związanych z przepisami regulującymi prowadzenie praktyk odsyłać będzie do serwisu autonomia-dent.pl.- czytamy w inauguracyjnym przesłaniu szefa KS WIL.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Andrzej Cisło   Komisja Stomatologiczna WIL   WIL  

POLECAMY W SERWISACH