PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

DENTAMED: dobry czas i miejsce dla aktywnych dentystów

ms
25-09-2015, 08:02
DENTAMED: dobry czas i miejsce dla aktywnych dentystów DENTAMED 2015
14. edycja Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED potrwa od 6 do 7 listopada we Wrocławiu, trzeba tam być!

Nie bez przyczyny Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED na stałe wpisały się do kalendarzy tysięcy lekarzy stomatologów z zachodniej i południowej Polski. To trzecie co do wielkości tego typu wydarzenie w kraju. Duże zainteresowanie wystawców (również zagranicznych) gwarantuje każdego roku dostęp stomatologom do branżowych nowości i preferencyjnych cen.

W tym roku udział w Targach DENTAMED potwierdziło już ponad 100 firm. Bogaty program towarzyszący z udziałem ekspertów to z kolei doskonała okazja na zdobycie cennej wiedzy i podniesienie kwalifikacji.

Właśnie ruszyły zapisy na kursy medyczne, które będą towarzyszyły Targom.

W trakcie dwudniowych Targów odbędą się szkolenia i prezentacje takich firm jak: Car-line, Curaprox, Dental Professional oraz Optident. Uczestnictwo w sesjach naukowych i szkoleniowych umożliwia bilet wstępu na DENTAMED. Będą one poświęcone m.in.: środkom znieczulającym, zastosowaniu materiałów kompozytowych, zdjęciom wewnątrzustnym i pantomograficznym, czy obrazowaniu 3D w stomatologii.

Dwudniowe, płatne szkolenia przewidziała firma APOLdent, która w tym roku przygotowała program dotyczący użycia kompozytów i systemów adhezyjnych w stomatologii estetycznej i nie tylko.

Z kolei program naukowy, gwarantujący lekarzom zdobycie punktów edukacyjnych, obejmuje dwa główne zagadnienia. I tak, pierwszego dnia Targów, goście będą mogli wziąć udział w  bloku pn. "Minimalnie inwazyjna stomatologia - co to właściwie znaczy? Wyzwania i ograniczenia w nowoczesnych technikach pracy", a drugiego dnia - w kursie "Pierwsza pomoc w gabinecie stomatologicznym - up-to-date, czyli najnowsze wiadomości. Wykład i warsztaty praktyczne."
Szczegóły dotyczące programu Targów oraz zapisy on-line na kursy naukowe znajdują się na stronie: www.targidentamed.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH