• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

DENTAMED 2017 tuż tuż

ms
15-11-2017, 10:13
DENTAMED 2017 tuż tuż 16. Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED od 17 listopada
16. Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED są idealnie dopasowane do potrzeb tych wszystkich lekarzy dentystów, którzy cenią sobie mniej oficjalne spotkania biznesowe, do potrzeb tych którym marzy się dogłębna analiza ofert firm stomatologicznych w mniej formalnej atmosferze.

Taka sytuacja jest możliwa, wystarczy w piątek 17 listopada i w sobotę 18 listopada (pomiędzy godzinami 10.00 a 17.00) przebywać we Wrocławiu, a dokładniej na terenie Hali Sportowej AWF przy al. Paderewskiego 35.

Jak zapewniają przedstawiciele firmy Targi w Krakowie, organizatora wrocławskiego wydarzenia - Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED na stałe wpisały się do kalendarzy lekarzy dentystów z zachodniej i południowej Polski. To trzecie co do wielkości tego typu wydarzenie w kraju, wyznaczane prezentacją najnowszych ofert firm działających w branży stomatologicznej, ale nie tylko, bo coraz silniejszą pozycję ma program naukowy Targów.

DENTAMED-edu obejmuje dwa główne zagadnienia. Pierwszego dnia Targów lekarze dentyści będą mogli wziąć udział w I Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego UM we Wrocławiu „Nowe spojrzenia na zagadnienia stomatologiczne – podzielmy się wiedzą”.

Drugiego dnia organizatorzy zapraszają na kurs „Periodontologia/Protetyka”, w trakcie którego zostaną zaprezentowane najnowsze zagadnienia z tych dziedzin.

W tym roku odbędzie się również specjalny kurs dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Motywem przewodnim będą „Praktyczne aspekty psychologii w pracy asystentki i higienistki stomatologicznej. Od budowania wizerunku po radzenie sobie w trudnych sytuacjach”.

Na co mogą liczyć goście DENTAMED 2017? Na pewno na nie mniej przyjazną atmosferę, która dominowała podczas DENTAMED 2016.

Przypomnijmy zatem jak prezentował się DENTAMED 2016 w liczbach:
- 2397 zwiedzających,
- 150 wystawców,
- 2 całodniowe doskonalące kursy medyczne,
- 11 prezentacji i szkoleń prowadzonych przez wystawców.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
DENTAMED 2017  

POLECAMY W SERWISACH