PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dental Med w programie 500po500

ms
16-04-2018, 10:10
Dental Med w programie 500po500 Dental Med wspiera Klub Sportowy Ślęza Wrocław (foto: Ślęza Wrocław)
Wrocławska klinika dentystyczna Dental Med. Zaangażowała się w program 500po500, sygnowany przez klub sportowy Klub Sportowy Ślęza Wrocław. Uczestnik tego programu ma płacić przez rok po 500 zł miesięcznie na potrzeby klubu.

Władze Ślęzy Wrocław liczą, że zgromadzą 500 firm chętnych do promowania się głównie w świetle Energa Basket Ligi Kobiet. Jedną z nich jest Dental Med.

- Sport zawsze warto wspierać, sport zawsze był i jest mi bliski. Ponadto moja córka gra w Akademii Ślęzy Wrocław, chodzimy na mecze ekstraklasy. Są to wspaniałe emocje i myślę, że warto to robić. 500po500 to pomysł warty inwestycji. Jeżeli ktoś lubi dobrą koszykówkę, to w ten sposób może wesprzeć drużynę Ślęzy. Chcemy dołożyć drobną cegiełkę od siebie. Myślę, że większość przedsiębiorców również na to stać – mówi właściciel kliniki Dental Med, lekarz dentysta Marcin Graboń.

Realizatorzy projektu 500po500 wzbogaciliby w skali roku budżet wrocławskiego klubu kwotą 3 mln zł.

Co w zamian? Oczywiście promocja usług i produktów sponsorów. Jest pomysł, aby zawodnicy klubu grali w koszulkach, na których wydrukowane byłyby w formie mozaiki wszystkie loga firm partnerskich.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
sponsoring w stomatologii  

POLECAMY W SERWISACH