• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dent-a-Medical: usługi stomatologiczne w oparciu o 100 tys. voucherów

ms
30-04-2015, 11:06
Dent-a-Medical: usługi stomatologiczne w oparciu o 100 tys. voucherów Dent-a-Medical rozwija działalność (foto: freedigitalphotos)
Wrocławska spółka Dent-a-Medical będzie realizowała dla jednego ze znaczących klientów firmy Sodexo usługi stomatologiczne.

Program stomatologiczny będzie oferowany w ramach wyemitowanych 100 tys. voucherów na usługi stomatologiczne. Z usług tych ma korzystać jeden z partnerów biznesowych Sodexo Benefits and Rewards Services Polska. Umowa stanowi rozszerzenie współpracy Dent-a-Medical z Sodexo, o której spółka informowała w kwietniu 2014 r.

Dent-a-Medical przedstawia się jako największa w Polsce, wyspecjalizowana w zarządzaniu zdrowiem i estetyką zębów, sieć klinik świadczących obsługę w pełnym zakresie usług stomatologicznych.

W ramach Dent-a-Medical funkcjonuje ponad 330 placówek. Tym samym firma jest największym dostawcą usług stomatologicznych na terenie Polski.
Spółka Dent-a-Medical powstała w 2005 r. uruchamiając dwie kliniki: we Wrocławiu i Warszawie. Firma specjalizuje się w tworzeniu spersonalizowanych programów opieki stomatologicznej dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH