PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dent-a-Medical - sieć 300 gabinetów stomatologicznych postawi na franczyzę

ms
02-06-2016, 10:26
Dent-a-Medical - sieć 300 gabinetów stomatologicznych postawi na franczyzę Dent-a-Medical będzie rozwijać sieć gabinetów stomatologicznych (foto: pixabay)
Spółka Dent-a-Medical, zarządzająca ogólnopolską siecią partnerską klinik stomatologicznych liczącą ponad 300 placówek, planuje uruchomienie pierwszego franczyzowego gabinetu dentystycznego. Planowane jest powstanie większej liczby placówek partnerskich w budynkach własnych spółki oraz wynajmowanych.

Zarząd spółki prowadzi rozmowy na temat realizacji dwóch obiektów handlowo-usługowych na potrzeby jednej z wiodących  sieci handlowych. W przypadku pomyślnego ich zakończenia, planowane jest powstanie w jednym z nowo wybudowanych obiektów pierwszego franczyzowego gabinetu dentystycznego sieci Dent-a-Medical.

W przyszłości planowane jest powstanie większej liczby placówek partnerskich w budynkach własnych spółki oraz wynajmowanych.

W II kw. 2016 r. spółka chce podpisać nową umowę z kontrahentem z branży ubezpieczeniowej oraz wprowadzić ofertę dla partnerskich gabinetów stomatologicznych na sprzedaż serii produktów niezbędnych w tych gabinetach.

W IV kw. 2014 r. działalność spółki została rozszerzona o inwestycje deweloperskie, realizowane przede wszystkim w sektorze handlowym i usługowym oraz w budownictwie jednorodzinnym w zabudowie szeregowej.

Spółka planuje połączenie kompetencji części stomatologicznej oraz budowlano - deweloperskiej poprzez realizowanie inwestycji budowlanych dla sektora stomatologicznego.

Spółka Dent-a-Medical rok obrotowy 2015 zakończyła zyskiem netto 74,5 tys. zł, przychody ze sprzedaży wzrosły do 2,3 mln zł i ponad trzykrotnie przekroczyły kwotę przychodów z 2014 r.

Spółka konstruuje produkty abonamentowe i ubezpieczeniowe z zakresu opieki stomatologicznej (programy opieki stomatologicznej) i dystrybuuje je jako produkty samodzielne lub jako składowe innych produktów (na przykład ubezpieczeń medycznych, pakietów assistance) w kanałach B2B (business to business), B2B2C (business to business to client) oraz w bezpośredniej sprzedaży do klienta ostatecznego (pacjenta). Pacjenci będący użytkownikami tych produktów obsługiwani są w gabinetach partnerskich sieci Dent-a-Medical.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Dent-a-Medical   franczyza  

POLECAMY W SERWISACH