PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dent-a-Medical dystrybuuje pasty stomatologiczne

ms
28-04-2017, 12:14
Dent-a-Medical dystrybuuje pasty stomatologiczne Dent-a-Medical dystrybutorem (foto: pixabay)
Spółka Dent-a-Medical realizuje umowę dystrybucyjną produktów stomatologicznych. Umowę zawarta została ze spółką MadMag Holding.

Dent-a-Medical złożył pierwsze zamówienia z dostawą w II kw. 2017 r., o łącznej wartości netto 1,8 mln zł.

W ramach umowy spółka uzyskała wyłączność dystrybucji dodatkowo na terytorium Ukrainy.

Zamówienia dotyczą różnego rodzaju pasty stomatologicznej oraz płynów do płukania jamy ustnej, przeznaczonych do sprzedaży na rynku ukraińskim. Realizacja umowy została uznana za informację poufną ze względu na wartość złożonych zamówień.

Rzeszowska spółka zawarła umowę dystrybucyjną w zakresie produktów stomatologicznych spółki MadMag Holding w marcu 2017 r.

Umowa dotyczy dystrybucji pasty do zębów, płynów do płukania ust i kosmetyków na określonych rynkach międzynarodowych i rynku polskim, przy czym Dent-a-Medical uzyskał wyłączność dystrybucji na terytorium Chin.

Produkty, objęte umową, charakteryzują się wykorzystaniem koloidalnych cząsteczek złota i srebra oraz ekstraktów roślinnych. Wszystkie produkowane są w Polsce w grupie MadMag.

Dystrybutor zajmuje się m.in. sprzedażą pasty do zębów i płynów do płukania ust w ogólnopolskiej sieci partnerskich klinik stomatologicznych, działających pod znakiem Dent-a-Medical.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Dent-a-Medical  

POLECAMY W SERWISACH