PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

DeClinic zadbał o uśmiech uczestniczek programu „Stylowe rewolucje Goka”

DeClinic/szaft
23-09-2014, 11:03
DeClinic zadbał o uśmiech uczestniczek programu „Stylowe rewolucje Goka” Gok Wan (na zdjęciu) wespół z dentystami zadbał o metamorfozy Polek (fot. TVN Style)
Już wkrótce w kanale TVN Style zobaczymy premierowy odcinek programu „Stylowe rewolucje Goka”, który stał się hitem w Wielkiej Brytanii. W skutecznych metamorfozach kobiet prowadzonych przez Goka Wana pomagali stomatolodzy z warszawskiej DeClinic.

- Gok to przyjaciel, powiernik i stylista w jednym. Kocha kobiety. Z wzajemnością. Na zaproszenie TVN Style zgodził się nagrać pierwszy program poza Wielką Brytanią. Będzie doradzał polskim singielkom w sprawach modowych i sercowych - wyjaśniają przedstawiciele stacji telewizyjnej.

W trakcie nagrywania metamorfoz udział wzięli specjaliści z DeClinic w Warszawie. - Z wielką przyjemnością zadbaliśmy o śnieżnobiały uśmiech wszystkich bohaterek programu - zdradzają właściciele placówki.

Efekty prac dentystów będzie można oglądać w każdy czwartek o 19:15.

DeClinic jest jedną z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie placówek stomatologicznych w Europie. Oferuje kompleksowe leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyki, ortodoncji, a także implantologii, endodoncji, periodontologii i chirurgii szczękowo-twarzowej. Zapewnia również diagnostykę 3D. Wartość inwestycji (uruchomienie i wyposażenie kliniki) wyniosła 8,5 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH