PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Czym zwabić może KRAKDENT?

ms
01-03-2018, 12:16
Czym zwabić może KRAKDENT? KRAKDENT po raz 26.
Do udziału w największym w Polsce wydarzeniu w branży stomatologicznej jej przedstawicieli szczególnie przekonywać nie trzeba. Jeżeli jednak znajdą się niezdecydowani lekarze, technicy dentystyczni i asystentki to najlepszą rekomendacją do pojawienia się na Targach KRAKDENT® niech będą…fakty!

Rekordowa liczba wystawców, bo aż 445 firm na nieco ponad tydzień przed Targami! Merytoryczny i najbardziej bogaty z dotychczasowych edycji program naukowy, a w nim Kongres DENTAL SPAGHETTI, kursy i warsztaty KRAKDENT-edu i szkolenia firm organizowane na stoiskach.

Imponująca jest także liczba branżowych nowości, wśród których znajdziemy wszystko: od unitów, skanerów przez narzędzia chirurgiczne, materiały i preparaty wykorzystywane w trakcie zabiegów po najnowszej generacji technologie wspierające lekarzy w codziennej pracy.

Tak w dużym skrócie prezentuje się 26. edycja najważniejszego w Europie Środkowo-Wschodniej spotkania branży stomatologicznej!

Na bogaty program merytoryczny składają się m.in. wykłady najwyższej klasy międzynarodowych specjalistów podczas Kongresu DENTAL SPAGHETTI, w tym m.in. dr. Spreafico, dr. Ferrarisa i dr. Chiodera z Włoch, technika dentystycznego Vinci ze Szwajcarii, dr. Gonzaleza z Hiszpanii, dr. Lazarescu z Rumunii, prof. Hardana z Libanu.

Nie tylko wymienią się oni doświadczeniami we własnym gronie, ale przede wszystkim osobiście będą odpowiadać na pytania uczestników i dzielić się z nimi wiedzą.

Kongres DENTAL SPAGHETTI organizowany jest od 17 lat. Jednak każda edycja jest niepowtarzalna zarówno dla uczestników, jak i wykładowców. Formuła sprzyja bowiem rozmowie i merytorycznej wymianie myśli. Niepowtarzalnych spotkań podczas targów KRAKDENT® będzie dokładnie 20. Tyle właśnie sesji, warsztatów i kursów przygotowano w ramach KRAKDENT-edu, programu edukacyjnego dla branży stomatologicznej. Do tego dochodzą liczne prezentacje i szkolenia organizowane przez wystawców na stoiskach i w salach konferencyjnych. A to i tak nie wszystko – w tym roku z wykładem pt. ”Zęby na języku”, który zainauguruje Targi KRAKDENT® wystąpi… prof. Jerzy Bralczyk!

Słowem-kluczem idealnie oddającym charakter Targów KRAKDENT® jest nowoczesność, dzięki której każdego roku prezentowane są oryginalne i nietuzinkowe narzędzia, stymulujące świat stomatologii do ciągłego rozwoju. Lekarze pojawiający się na Targach KRAKDENT® poszukują alternatyw, zwiększając w ten sposób swoje kompetencje i rozwijając umiejętności. Każdy w Krakowie znajduje to, czego szuka. Nie może być inaczej, skoro na liście wystawców tegorocznej edycji znalazło się aż 445 firm.  Obecność na Targach potwierdzili liderzy branży stomatologicznej z kilkudziesięciu krajów na świecie, w tym tak odległych jak Chiny, Japonia, Korea Płd. czy USA.

Warto już dziś odpowiednio zaplanować pobyt podczas wydarzenia, aby nie pominąć żadnego z istotnych punktów programu.

Szczegółowy timetable programu merytorycznego oraz lista firm prezentujących ofertę na Targach KRAKDENT® znajdują się na stronie www.krakdent.pl.

Do zobaczenia w Krakowie!

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT® odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w od 8 do 10 marca 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT   Dental Spaghetti  

POLECAMY W SERWISACH