PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Co robią dentyści w "Fabryce Piękna" Polsat Cafe

ws
02-10-2015, 09:45
Co robią dentyści w Dentyści reklamują swoje usługi w "Fabryce Piękna"
Telewizyjny program ma na celu przedstawienie metamorfozy wyglądu grupy Polek dzięki pracy dentystów, ale także m.in. fryzjerów i kosmetyczek. Koszt zabiegów szacowany jest na kilkadziesiąt tysięcy złotych, z czego znakomita większość związana jest z estetyką uzębienia.

Spośród stu chętnych, do udziału w programie telewizyjnym wybrano dziesięć kobiet. Prace z nimi trwały cztery miesiące.

- Macie w Kielcach świetnych specjalistów od implantologii. Staraliśmy się o to, aby zęby uczestniczek były jak najpiękniejsze, bo mają one wpływ na całą urodę – komplementował stomatologów reżyser i producent programu Maciej Dębowski.

- Naszym partnerem była Klaudia Turandt z firmy Alpha Bio (dystrybutor implantów), dzięki której mogliśmy zrobić implantologię na najwyższym poziomie – wyjaśnia Paweł Baranowicz z kieleckiej firmy Ekstradent. Leczeniu z udziałem implantów w gabinecie Ekstradent poddano dwie kobiety.

Fabryka Piękna to nowa akcja dwutygodnika Gala oraz telewizji Polsat Cafe, w której na podstawie wizerunków aktorek i piosenkarek przeprowadzane są metamorfozy kobiet. Wybrane w trakcie castingu uczestniczki przeszły szereg zabiegów i konsultacji dobranych dla każdej indywidualnie przez ekspertów z: medycyny estetycznej, stomatologii, dietetyki, coachingu, stylizacji, makijażu i fryzjerstwa. 

Więcej: echodnia.eu

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Ekstradent   implanty   Polsat   wizerunek  

POLECAMY W SERWISACH