PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

CM ENEL-MED rozwija sieć gabinetów stomatologicznych

jsz
12-06-2014, 08:01
CM ENEL-MED rozwija sieć gabinetów stomatologicznych CM ENEL-MED rozwija sieć gabinetów stomatologicznych (źródło: ENEL-MED)
Centrum Medyczne ENEL-MED stawia na rozwój prywatnych szpitali i przychodni specjalistycznych. Jeszcze w tym roku liczba gabinetów stomatologicznych, należących do sieci, zwiększy się do 53.

Ostatnie miesiące dla CM ENEL-MED stało pod znakiem wielu strategicznych zmian. Sieć za 59 mln złotych sprzedała Grupie LUX MED Centrum Medyczne Diagnostyka (CMD). Władze firmy jasno dają do zrozumienia, że zależy im na rozwoju szpitali prywatnych oraz przychodni specjalistycznych.

Ważne miejsce w strategii firmy zajmuje rozwój gabinetów stomatologicznych. W tym roku do sieci 45 placówek dołączy osiem nowych.

Od 1993 roku ENEL-MED oferuje pełen zakres usług stomatologicznych. Firma chwali się liczbą ponad 8 000 wszczepionych implantów oraz blisko 20 000 założonych koron. Jest jednym z pierwszych ośrodków stomatologicznych w Polsce, który wprowadził zabiegi wszczepiania implantów (1996 r.) oraz leczenia aparatami stałymi (1995 r.). Jako pierwsza placówka w kraju wprowadziła uzupełnienia na tytanie oraz korony i mosty w systemie PROCERA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH