• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Cichoń: nowa inwestycja z pełną diagnostyką

ms
28-07-2014, 08:00
Cichoń: nowa inwestycja z pełną diagnostyką CSEI Cichoń w Krakowie (źródło: Google maps)
Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Cichoń w Krakowie zapowiada uruchomienie 1 sierpnia 2014 r. trzech gabinetów stomatologicznych oraz pracowni tomografii komputerowej.

Właściciele CSEI Cichoń zapewniają, że każdy z nowo uruchamianych gabinetów wyposażony został w aparaturę do wykonywania cyfrowych zdjęć diagnostycznych, minimalizujących dawki promieniowania.
Pacjenci CSEI będą mogli liczyć na wykonanie badań tomograficznych szczęki, żuchwy, zatok obocznych nosa, stawów skroniowo - żuchwowych. Centrum realizować będzie także mikrotomografię endodontyczną. Pracownia została wyposażona w tomograf 3D wiązki stożkowej GC DP - 700 SERIES (minimalna dawka promieniowania).

Warto wspomnieć, że projekt wnętrz gabinetów realizowany był przez doświadczonego architekta placówek medycznych. Podczas projektowania w głównej mierze brane były pod uwagę aspekty ergonomii w miejscu pracy. Ma to pozytywnie wpłynąć na efekty pracy personelu medycznego.
Komfort nie tylko personelowi, ale także, a może przede wszystkim pacjentom, zapewnić mają w pełni klimatyzowane i wentylowane pomieszczenia. Dla leczonych osób sprowadzono nowoczesne, funkcjonalne, komfortowe fotele dentystyczne.

CSEI zapewni::
- wykonywanie najwyższej jakości badań RTG wraz z rekonstrukcją trójwymiarową;
- tomograficzne obrazowanie wielopłaszczyznowe (dane z jednego badania można przeglądać jako przekroje osiowe, czołowe i strzałkowe).

W związku z rozwojem CSEI do zespołu specjalistów dołączyła lek. dent. Magda Grabowska - Jędryczka, specjalizująca się w leczeniu zachowawczym oraz endodoncji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH