PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Chirurgia stomatologiczna w szpitalu w Słupsku w nowej odsłonie

ew
05-04-2016, 09:08
Chirurgia stomatologiczna w szpitalu w Słupsku w nowej odsłonie Szpital w Słupsku
Poradnia chirurgii stomatologicznej w Szpitalu w Słupsku przejdzie kompleksową modernizację, odnowiona - zacznie przyjmować pacjentów od 1 stycznia 2018 r.

Gruntowne zmiany dotyczyć będą wszystkich trzech gabinetów stomatologicznych, w tym jednego realizującego znieczulenia ogólne oraz sali wybudzeń.

Jeden z punktów projektu modernizacyjnego zakłada przeniesienie poradni chirurgii stomatologicznej z budynku A przy ul. Hubalczyków do budynku B. Na jej miejsce zostanie przeniesiony odział położniczo - ginekologiczny z Ustki. Po remoncie na pierwszym piętrze budynku A  będzie się także znajdował oddział neonatologiczny. Blok porodowy wprowadzi się na pierwsze piętro budynku E. To nie koniec zmian. W części budynku C powstanie poradnia położniczo - ginekologiczna.

Szpital ogłosił już przetarg na projekt techniczny. Dokument ma być gotowy za sześć miesięcy, potem zostanie ogłoszony przetarg na prace budowlane. Całość prac oszacowano na 20 mln zł. Dyrekcja szpitala zapewnia, że ani jakość leczenia, ani komfort pacjentów nie ucierpią w czasie tej przeprowadzki.

Więcej: radiogdansk.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH