• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Cerkamed podbija obce rynki

en
19-04-2016, 08:45
Cerkamed podbija obce rynki Stoisko Cerkamed na targach
Cerkamed, producent materiałów stomatologicznych, jako jedna z najlepszych firm podkarpackich, wyróżniony został w konkursie Regionalne Orły Eksportu organizowanym przez „Rzeczpospolitą”.

Cerkamed ze Stalowej Woli swoje materiały stomatologiczne wysyła do 60 krajów z całego świata. Skutecznie konkuruje nawet z firmami amerykańskimi. – Z Amerykanami ostro rywalizujemy, ale to nasze produkty są lepsze, innowacyjne i tańsze – mówił Wojciech Pawłowski, właściciel firmy. Jak zdradził, teraz chce zawojować Australię. – Jeśli ktoś myśli o eksporcie, to radzę do jego realizacji przystąpić jak najszybciej. To długotrwały proces. Nam wejście na przykład na rynek japoński zajęło kilka lat – tłumaczył właściciel Cerkamedu.

Firma na rynku stomatologicznym działa od 1993 r.,  znalazła się na jednym podium z takimi potentatami jak Inglot (kosmetyki) czy Fibrain (światłowody).

W konkursie „Rzeczpospolitej” PPH Cerkamed został uznany za najdynamiczniejszego eksportera. A jego produkty, takie jak: Chloraxid Extra - płyn do płukania kanałów korzeniowych, Endo-Station Go organizer endodontyczny i Alustat Foam - pianka do tamowania krwawienia, za najbardziej innowacyjne.

Więcej: rp.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
USA   materiały stomatologiczne  

POLECAMY W SERWISACH