PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Centrum Medyczne Sanitas daje rabaty rodzinom wielodzietnym

ms
30-07-2014, 13:31
Centrum Medyczne Sanitas daje rabaty rodzinom wielodzietnym Sanitas promocje dla potrzebujących (foto: freedigitalphotos)
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie prowadzi program Regionalna Karta Dużej Rodziny, a regionalne Centrum Medyczne Sanitas przyznaje uczestnikom tego programu zniżki, oczywiście w wymiarze regionalnym.

Centrum Medyczne Sanitas stara się wspierać rodziny z Lubelskiego najbardziej potrzebujące wsparcia, należą do nich bez wątpienia rodziny wielodzietne (wychowujące co najmniej troje dzieci). Każdy uczestnik programu, który zgłosi się do placówek Sanitasu w Lublinie przy ul. Jana Hempla 5 oraz w Świdniku przy ul. al. Lotników Polskich 1, uzyska 10 proc. zniżkę na usługi stomatologiczne.
W celu skorzystania w przychodni Sanitas z prawa do zniżki, należy przy umawianiu wizyty (zabiegu) powołać się na fakt uczestnictwa w Programie „Regionalna Karta Dużej Rodziny''. Kolejnym wymogiem jest okazanie podczas rejestracji Kartę ,,Rodzina Trzy Plus" (karat jest bezpłatna, wydawana na trzy lata).

Jest jednak jeden szkopuł w całej tej akcji. Każdy gabinet stomatologiczny, który chciałby przyznawać rabaty rodzinom wielodzietnym, sam musi zadbać o nagłośnienie swojego uczestnictwa w programie, gdyż na stronie Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lublinie, owszem akcja jest propagowana, ale trudno zlokalizować listę partnerów w niej uczestniczących.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH