PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

CEDE 2018: od 20 do 22 września

ms
12-10-2017, 09:55
CEDE 2018: od 20 do 22 września CEDE 2018 z nowym terminem (foto: pixabay)
Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE odbędzie się pomiędzy 20 a 22 września 2018.

Warto tę datę zapamiętać, szczególnie, że na stronach Międzynarodowych Tragów Poznańskich, Shows Bee, Tradef Fairs i wielu innych wciąż widnieje data 13 – 15 września.

Jak organizatorzy CEDE 2018 tłumaczą zmianę?

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wystawców oraz uczestników CEDE, wspólnie z MTP szukaliśmy innego niż pierwotny termin wydarzenia (13-15 września). Rozpoczęcie CEDE tydzień później niż zazwyczaj umożliwi wystawcom jeszcze lepsze przygotowanie się do spotkania, mamy tu na myśli przede wszystkim praktyczne wydłużenie okresu powakacyjnego. Na nowej dacie powinny skorzystać także wydawnictwa branżowe, które będą miały więcej czasu na pozyskiwanie reklamodawców. Liczymy również, że w tym terminie jeszcze aktywniejsi będą stażyści i studenci stomatologii, dla których – jak wiadomo – wrzesień to jeszcze czas wolny od zajęć. To dla nas szczególnie istotne ponieważ chcemy rozwijać ideę sesji „Naukowy Zawrót Głowy” – wyjaśnia decyzję Ewa Mastalerz, współwłaściciel firmy Exactus, organizatora CEDE.

Zmiana terminu oznacza także, że w pawilonach MTP równolegle do CEDE nie będą odbywały się inne duże wydarzenia.

– Oczywiście teren targów jest ogromny, ale dwie duże wystawy w jednym czasie mogą powodować pewne konflikty logistyczne. Z pewnością nieco luźniej będzie w Poznańskich hotelach na czym powinni skorzystać uczestnicy CEDE – dodaje Ewa Mastalerz.

CEDE 2018 odbędzie się w nowej formule, zaprezentowanej w tym roku. Wystawie produktów stomatologicznych towarzyszyć będzie trzydniowy Kongres Unii Stomatologii Polskiej. W pierwszej edycji wydarzenia udział wzięło ponad 1000 osób.

Nowy termin CEDE 2018 gwarantuje m.in.: dłuższy czas na przygotowania, uniknięcie konfliktu z innymi wydarzeniami, odbywającymi się równolegle w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz - co za tym idzie - więcej dostępnych miejsc noclegowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CEDE 2018  

POLECAMY W SERWISACH