PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

CEDE 2017: Grand Prix oddaje pola głosowaniu internautów

ms
14-03-2017, 08:54
CEDE 2017: Grand Prix oddaje pola głosowaniu internautów  CEDE - najlepsze produkty
Było Grand Prix, będą „Gwiazdy CEDE”. Zmieniła się nazwa, ale przede wszystkim system wyłaniania najwartościowszych produktów prezentowanych podczas dorocznych międzynarodowych targów stomatologicznych w Poznaniu.

Od marca wystawcy CEDE 2017 mogą zgłaszać swoje produkty na konkurs „Gwiazdy CEDE 2017”, który zastępuje zasłużone dla branży Grand Prix. Głoso­wanie publiczności rozpocz­nie się 1 czerwca i zakończy dopiero pod koniec pierw­szego dnia CEDE.

Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych, najciekawszych, najpraktyczniejszych – w opinii środowiska stomatologicznego – produktów dostępnych na polskim rynku w czterech kategoriach:
- sprzęt,
- materiały,
- profilaktyka,
- IT i edukacja.

Nowa formuła daje producentom i dystrybutorom szansę długofalowej, nawet kilkumiesięcznej promocji produktu. Co najważniejsze, los zwycięzców nie będzie już uzależniony wyłącznie od jury – ulubione produkty wskażą stomatolodzy, technicy, higienistki czy asystentki.

Udział w konkursie (dla zgłaszających i głosujących) jest bezpłatny. Producent lub dystrybutor może zgłosić (online, przez panel wystawcy do 30 maja) maksymalnie jeden produkt w jednej kategorii. Głos będzie można oddać wyłącznie po odwiedzeniu strony www.cedenews.pl i zarejestrowaniu się w panelu użytkownika. Uczestnicy mogą oddać jeden głos w jednej tylko kategorii lub oddać po jednym głosie w każdej z kategorii. System umożliwia wyłącznie jednokrotne wskazanie faworyta.

Ogłoszenie wyników głosowania odbędzie się 14 września 2017 r. o godz. 18.00 podczas uroczystości w pasażu pomiędzy pawilonami. Nagrodą dla zgłaszających zwycięskie produkty w poszczególnych kategoriach będą pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Dodatkowo, zwycięskie produkty będą zaprezentowane 15 i 16 września (2 i 3 dzień CEDE 2017) w specjalnie oznaczonej strefie w pasażu pomiędzy pawilonami 7, 7A, 8, 8A.

Szczegóły konkursu dostępne w regulaminie (pobierz)

Jak zgłosić produkt do konkursu?

Produkty można zgłaszać wyłącznie korzystając z formularza on-line dostępnego w panelu wystawcy na stronie www.cede.pl (zakładka: Wystawcy/Panel Wystawcy).

Uwaga: Formularz zgłoszeniowy  jest  dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych wystawców, czyli takich, którzy zarezerwowali powierzchnię wystawienniczą oraz dokonali wpłaty i otrzymali potwierdzenie zawierające numer referencyjny.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CEDE  

POLECAMY W SERWISACH