PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Bydgoszcz dentystycznym centrum Irlandczyków?

06-11-2012, 06:03
Bydgoszcz będzie dentystycznym centrum Irlandczyków?
Bydgoszcz będzie dentystycznym centrum Irlandczyków?
Choć statystyczny turysta medyczny, wiedzę na temat oferty czerpie z internetu, od lekarza lub rodziny, niektóre firmy organizujące wyjazdy do tzw. stomatologicznych eldorado, przekonane są, że nic nie zastąpi bezpośredniej prezentacji. Firma Cheap Dentist do przedstawienia Irlandczykom stomatologicznej oferty Bydgoszczy wykorzystała targi Over 50 Show, które pod koniec października odbyły się w Dublinie

Niedawno infoDENT24.pl informował, że w rozwoju turystyki medycznej w Polsce pomóc ma dyrektywa UE, zgodnie z którą obywatele państw członkowskich od października 2013 r. mieliby prawo do korzystania z usług medycznych w dowolnym kraju Wspólnoty, a wydatki pokrywające koszty leczenia, musieliby pokrywać płatnicy funkcjonujący w ojczyźnie, skąd pochodziłby medyczny turysta. Niektóre firmy nie czekają jednak na zmiany w prawie.

Zarejestrowana w Irlandii firma Cheap Dentist jest agencją rekrutującą turystów stomatologicznych. Ma podpisaną umowę z dwoma klinikami zlokalizowanymi w Bydgoszczy. Irlandzkich pacjentów kusi usługami tańszymi o średnio 70 proc. niż na miejscu.

Firma posiada również swój gabinet w Dublinie. To w nim pacjenci są diagnozowani po raz pierwszy. Planowanie leczenia jeszcze w kraju pozwala Irlandczykom na dokładne określenie harmonogramu przylotu do Bydgoszczy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   turystyka stomatologiczna   Inicjatywy  

POLECAMY W SERWISACH