• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Biedronka dba o zęby pracowników

materiały prasowe/ŁS
02-04-2015, 08:00
Biedronka dba o zęby pracowników Pracownicy "Biedronki" mogą skorzystać z bezpłatnych przeglądów stomatologicznych (fot. materiały prasowe)
Pracownicy zatrudniani przez Jeronimo Martins Polska, czyli właściciela sieci sklepów Biedronka, jak co roku mogą skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych oraz poszerzyć wiedzę na temat dbania o zdrowie. W tym roku pakiet został uzupełniony o konsultacje u dentysty.
Jeronimo Martins Polska zachęca do profilaktyki zdrowotnej w ramach 11. edycji programu „Razem zadbajmy o zdrowie". Zaproszenia do skorzystania z badań trafiły do ponad 55 tysięcy pracowników Biedronki.

W ramach programu „Razem zadbajmy o zdrowie" pracownicy JMP mają możliwość skorzystania ze specjalistycznych badań, w całości finansowanych przez pracodawcę, których przeprowadzenie pozwala na zapobieganie i wczesne wykrycie groźnych chorób. Badania dla kobiet obejmują mammografię lub USG piersi, wizytę u ginekologa z pobraniem cytologii, morfologię i konsultację internisty. Mężczyźni mogą przeprowadzić kompleksowe badania analityczne (w tym morfologię, badanie moczu i lipidogram), USG jamy brzusznej, EKG spoczynkowe, diagnostykę prostaty oraz skonsultować wyniki badań z internistą.

W tym roku pakiet badań został rozszerzony o konsultacje okulisty lub dentysty oraz możliwość skorzystania z konsultacji telefonicznych dietetyka i psychologa.

Czytaj także: AAAA dentystę do Biedronki 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH