PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Be Active Dentist Clinic - 7 nowych gabinetów ze znakiem BADC

Mirosław Stańczyk
30-06-2015, 07:47
Be Active Dentist Clinic - 7 nowych gabinetów ze znakiem BADC Kolejny gabinet BADC
Be Active Dentist Clinic to pomysł dla aktywnych, zdolnych, ambitnych, głównie – chociaż nie tylko - młodych lekarzy dentystów, którzy widzą zasadność wspólnego działania w oparciu o najwyższe światowe standardy w branży.

Lek. dent. Maciej Michalak, prezes zarządu Be Active Dentist. powiedział infoDENT24.pl, że grupa gabinetów Be Active Dentist Clinic powstała z myślą o tym, aby sympatycy BAD mogli efektywnie współpracować na gruncie zawodowym i dzięki temu w optymalny sposób rozwijać własne praktyki.

Dodatkowym atutem BADC jest to, iż każdy aktywnie działający w grupie ma możliwość zadbania o swoich pacjentów również wówczas gdy przebywają oni w innych częściach Polski, z dala od praktyki, z usług której korzystają na co dzień.

- Poza działalnością leczniczą gabinety BADC będą także aktywne w sferze szkoleń oraz badań naukowych. Zamierzamy podjąć współpracę z ośrodkami naukowymi i to nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Nie zaniedbujemy również współpracy z firmami stomatologicznymi.

W najbliższym czasie powstanie strona internetowa BADC, dzięki której pacjenci będą mogli znaleźć najbliższy, działający w grupie gabinet, dowiedzieć się o jego specyfice. Prezentowane na stronie treści przybliżą każdemu zasady, w oparciu o które funkcjonują uczestnicy projektu realizowanego pod auspicjami BAD.

Nowoczesność, wysoka jakość, sprawdzone technologie, duży ładunek najnowszych osiągnięć nauki – zasady funkcjonowania projektu BADC mogą zachęcać do współpracy. Pamiętać jednak trzeba, że nie każdy gabinet może być przyjęty do grupy BADC.

- Misję i wymogi omawiamy bezpośrednio z lekarzem dentystą, który chce dołączyć do grupy. Ewentualne pytania i sugestie można przesyłać na adres gabinet@beactivedentist.com – informuje Maciej Michalak.

Czytaj także:
Be Active Dentist otwiera gabinet w Warszawie
Drugi gabinet Be Active Dentist już działa

Kolejne gabinety BADC
(kliknij, aby powiększyć zdjęcia) 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH