PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Bartosz Arłukowicz pomaga Petite Clinique

ms
09-06-2016, 10:18
Bartosz Arłukowicz pomaga Petite Clinique Bartosz Arłukowicz (foto: Fotolia/PTWP)
Bartosz Arłukowicz obciążony jest pożyczką leasingową na rzecz Gabinetów Stomatologicznych i Lekarskich Petite Clinique.

Były minister zdrowia, a obecnie szef Sejmowej Komisji Zdrowia należy do grupy posłów w największym stopniu obciążonych zobowiązaniami finansowymi. Z jego oświadczenia majątkowego wynika, że obsługuje kredyty w wysokości 1,5 mln zł.

Wśród pozycji po stronie „winien” są także raty leasingowe od pożyczki zaciągniętej w BZWBK Lease (w pierwotnej wysokości 18,5 tys. zł). Pieniądze te wykorzystane zostały na realizowanie zabiegów przez spółkę Gabinety Stomatologiczne i Lekarskie Petite Clinique.

Nie ma w tym nic dziwnego, wszak żona Bartosza Arłukowicza dr n. med. Edyta Arłukowicz prowadzi gabinet stomatologiczny w Petite Clinique (jest specjalistą stomatologii dziecięcej).

Szczecińska placówka medyczna zajmuje się m.in. profilaktyką stomatologiczną (zachowawczą, kosmetyczną i dziecięcą), chirurgią (implanty), protetyką, ortodoncją, realizuje leczenie w znieczuleniu ogólnym, posiada także rtg (obrazowanie cyfrowe).

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Bartosz Arłukowicz  

POLECAMY W SERWISACH