PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Bardzo długa lista chętnych na restytucję zdewastowanego uzębienia

ms
23-10-2017, 09:20
Bardzo długa lista chętnych na restytucję zdewastowanego uzębienia Beata Biedrzycka przed i po metamorfozie
Do redakcji infoDENT24.pl regularnie zgłaszają się osoby zainteresowane odnową uzębienia za pomocą implantów. Za darmowe wykonanie kosztownej procedury oferują swój wizerunek do publicznego wykorzystania. Uzyskanie w tej formule bezpłatnej pomocy stomatologicznej jest jak wygrana w Lotto.

Rzecz jasna, że do publicznej prezentacji wybierane są osoby, których wiek i stan zdrowia gwarantują jak najlepszy rezultat przeprowadzonej metamorfozy. Do takich szczęśliwców zalicza się Beata Biedrzycka z Żar. Młoda kobieta, tłumacząc zaniedbania, przywołuje traumatyczne wizyty u dentysty. Trudno uznać, że przyczyną poważnych braków w uzębieniu u osoby w sile wieku jest tylko paniczny strach przed stomatologiem. Ważne jednak jest to, że Beata ostatecznie została zakwalifikowana do zabiegu w Malo Clinic Health & Wellness w Warszawie.

Wszczepienie implantów nadzorował dr Paulo Malo, prezes  Malo Clinic. Wszystko przebiegło pomyślnie, a olśniewający efekt zaprezentowany został w programie Dzień Dobry TVN. Dolne zęby udało się wyleczyć, a most zamocowany został do tytanowych implantów techniką All-on-4™, która umożliwia natychmiastową rehabilitację osób bezzębnych.

Zabieg, wraz z usunięciem korzeni i wszczepieniem implantów, trwał ok. 7 godzin.

Trudno się dziwić, że osoby, które nie mają własnych zębów, próbują wykorzystać wszystkie możliwości, aby bezkosztowo przywrócić blask swojemu uśmiechowi.

Z kolei dla dentysty, który podejmie się takiego wyzwania i zechce wszczepić implanty za darmo -  ważne jest to, aby o takiej metamorfozie dowiedziała się jak największa liczba potencjalnych klientów, a takie możliwości niewątpliwie przynosi udział w programie TVN.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH