PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Asseco wdroży system e-pacjent w MCS

jsz
16-07-2014, 14:30
Asseco wdroży system e-pacjent w MCS 92 988 złotych zapłaci MCS za wdrożenie systemu E-pacjent (fot. Google Maps)
Asseco Poland S.A. będzie odpowiedzialne za dostawę, wdrożenie i zintegrowanie systemu E - Pacjent w Mazowieckim Centrum Stomatologii Sp. z o.o. w Warszawie.

Asseco Poland złożyło najlepszą ofertę w przetargu ogłoszonym przez MCS. Centrum Stomatologii za wykonanie usługi zapłaci 92 988 złotych. System musi spełnić wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 19 kwietnia 2013 r. w sprawie minimalnej funkcjonalności dla systemów teleinformatycznych umożliwiających realizację usług związanych z prowadzeniem przez świadczeniodawców list oczekujących na udzielenie świadczenia zdrowotnego (Dz. U. 2013, poz. 516).

Oprócz MCS klientami Asseco jest ponad 450 największych szpitali w Polsce oraz większość polskich Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa - gdzie dostarczane są rozwiązania wspomagające obsługę pacjentów, jak i systemy do rozliczeń kontraktów i zarządzania placówkami. Z jednostkami Narodowego Funduszu Zdrowia firma współpracuje zarówno na płaszczyźnie infrastruktury IT, jak i oprogramowania.

Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. od ponad 20 lat, pomimo zmian nazw i form prawnych, udziela świadczeń zdrowotnych z zakresu stomatologii, zarówno w ramach świadczeń odpłatnych jak i świadczeń gwarantowanych - bezpłatnych, refundowanych przez NFZ. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ze 100 proc. udziałem Samorządu Województwa Mazowieckiego, działająca pod nazwą Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o., powstała w 2009 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH