PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

ALBADENT nadal będzie dbał o zęby siatkarzy Asseco Resovia

albadent.pl/szaft
24-09-2014, 08:04
ALBADENT nadal będzie dbał o zęby siatkarzy Asseco Resovia Mistrzowie świata w siatkówce zęby będą leczyć w Albadent (fot. Fotolia/PTWP)
Gabinet Stomatologii Estetycznej i Implantologii Albadent przedłużył umowę współpracy z Klubem Asseco Resovia na kolejny sezon. Stomatolodzy z Albadent zadbają o uśmiech takich zawodników jak: Fabian Drzyzga, Piotr Nowakowski, Krzysztof Ignaczak, Dawid Konarski czy Rafał Buszek. To oni właśnie 21 września zostali mistrzami świata w piłce siatkowej.

- W sezonie 2014/2015 będziemy znów dbali o to, aby uśmiechy naszych zawodników oślepiały przeciwników - informują przedstawiciele placówki dentystycznej.

List intencyjny o współpracy na sezon 2014/2015 podpisali właściciel gabinetu Albadent lek. stom. Paweł Strzępek oraz wiceprezes zarządu Asseco Resovii, Bartosz Górski. Albadent będzie tzw. sponsorem technicznym. 

Albadent, który na rzeszowskim rynku stomatologicznym funkcjonuje od ponad 20 lat,  dba nie tylko o zdrowie zębów siatkarzy z Rzeszowa ale także kibiców drużyny. Dla nich placówka oferuje specjalne rabaty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH