PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Akademickie Centrum Medyczne aktywne także w stomatologii

ms
24-07-2017, 10:48
Akademickie Centrum Medyczne aktywne także w stomatologii Akademickie Centrum Medyczne przy Bobrowieckiej w Warszawie
To, że ktoś zdobył kontrakt NFZ na świadczenie usług ogólnostomatologicznych nie jest ewenementem, ale Akademickie Centrum Medyczne jest wyjątkowym świadczeniodawcą.

Akademickie Centrum Medyczne z Warszawy od 1 lipca 2017 r. posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na leczenie stomatologiczne. Kontrakt dotyczy świadczeń ogólnostomatologicznych. Wartość umowy, na okres od 1 lipca do 31 grudnia 2017 r., wynosi 45 tys. zł.

Ciekawe, że Akademickie Centrum Medyczne zostało utworzone przez Fundację Nowe Horyzonty oraz Prywatną Wyższą Szkołę Biznesu, Administracji i Technik Komputerowych (obecnie to Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych). Centrum działa od października 2012 r. w Warszawie w obiektach uczelni przy ulicy Bobrowieckiej.

Akademickie Centrum Medyczne specjalizuje się w diagnostyce schorzeń neurologicznych, zwłaszcza chorób neurodegeneracyjnych, a także w diagnostyce i leczeniu schorzeń kręgosłupa i narządu ruchu. W ramach Centrum funkcjonują także: przychodnia lekarska, Zakład Diagnostyki Wczesnego Wykrywania Chorób z pracowniami: rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, USG ( w tym echo serca) oraz RTG, Zakład Rehabilitacji i Fizjoterapii, Całodobowy Zakład Opieki i Rehabilitacji oraz Dzienny Ośrodek Terapii Poznawczo-Ruchowej. Przychodnia świadczy także usługi z zakresu medycyny pracy.

W kwietniu 2017 r. Akcemed  otworzyło Dom Opieki i Rehabilitacji „Bobrowiecka”, przeznaczony dla osób ograniczonych ruchowo, wymagających stałego nadzoru i opieki, które chcą zachować kontakt z bliskimi nie wyjeżdżając ze stolicy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
kontraktowanie  

POLECAMY W SERWISACH