PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

7 tys. zł za dzień pracy

ms
19-03-2014, 08:05
7 tys. zł za dzień pracy 7 tys. zł za dzień pracy (foto: sxc.hu)
Kilka tygodni temu podawaliśmy, że lekarz dentysta może w ciągu roku zarobić 1 mln zł pracując w Kanadzie lub w USA. To dużo. Przy założeniu, że średnio w ciągu roku przyjmuje się pacjentów przez ok. 200 dni - dniówka wynosi 5 tys. zł. Nawet więcej, bo 7 tys. zł za dzień pracy, można zarobić w Arabii Saudyjskiej.

7,5 tys. EUR otrzyma lekarz dentysta za pięć dni pracy w ciągu tygodnia. Na czym polega robota? Na wizytach w czterech ekskluzywnych klinikach, na realizowaniu zabiegów i prowadzeniu konsultacji. Zaletą ma być fakt, że oferowana praca nie jest na tyle absorbująca, żeby miała zdezorganizować życie zawodowe osób uczestniczących w tygodniowych wyjazdach do Arabii Saudyjskiej.

Wymagania nie są małe. Europital, firma pośrednicząca w zatrudnieniu rozgląda się przede wszystkim za lekarzami dentystami mającymi co najmniej tytuł doktora nauk medycznych, za osobami z minimum pięcioletnią praktyką w stomatologii estetycznej, oczywiście wymagana jest aktualna licencja w kraju wykonywania zawodu. Head hunterzy, chociaż nie zgłaszają takiego wymogu, zapewne nie będą akceptowali prawa wykonywania zawodu zdobytego w dowolnym z państw UE.

Dodatkowymi zachętami do podjęcia współpracy ma być pokrycie przez pracodawcę kosztów:
- podróży lotniczej;
- ubezpieczenia od zdarzeń medycznych;
- pobytu w hotelach;
- podróży na obszarze Arabii Saudyjskiej.

Praca ta oferowana jest w ramach programu Flying Medex. Główne biuro organizatora, firmy Europital, mieści się w belgijskim Sint - Martens - Latem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
praca dla dentysty   zarobki dentystów  

POLECAMY W SERWISACH